Четвер, 19.01.2017, 18:54

Центр дитячої та юнацької творчості Бобринецької міськради

Меню сайту
Наші координати
вул. Леніна, 51
м. Бобринець
Кіровоградська обл.
27200
Тел.: (05257)-3-45-67
Ел. пошта: bobrbdt@mail.ru
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні сайт відвідали



Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Головна » 2015 » Грудень » 17 » Участь в 2-му Всеукраїнському конкурсі мистецтв "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗОРЕПАД"
11:34
Участь в 2-му Всеукраїнському конкурсі мистецтв "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗОРЕПАД"

12-13 грудня в місті Вінниця відбувся II Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв.

Бобринецький районний Будинок дитячої творчості представиви на конкурс:
 
1. Ансамбль "РОКСОЛАНА" - керівник Виноградська Людмила Іванівна 
                        Вікова категорія 9-12 років 
                        Номінація - стилізовано-народна хореографія                                                            I місце
 
                        Вікова категорія 9-12 років 
                        Номінація - сучасна хореографія                                                                                       III місце
                                                                       
 
 
2.Ансамбль "КАРНАВАЛ" - керівник Телих Наталія Миколаївна                                           
                        Вікова категорія 13-17 років  
                        Номінація - бальна хореографія                                                                                         III місце                                                                                                                                                                                                                                    
                        Вікова категорія 9-12 років  (Дует Артющенко Артем та Білоус Ярослава)
                        Номінація - танці народів світу                                                                                             III місце                                                                                                                                                                                
                         Вікова категорія 9-12 років  (Дует Сущенко Дар'я та Королкць Микола))
                        Номінація - танці народів світу                                                                                               II місце                                                                                                                                                                        
                        
  3. Ансамбль "ЕКСКЛЮЗИВ"  - керівник Мельниченко Катерина Юріївна                   
                        Вікова категорія - змішана
                        Номінація -і естрадний вокал                                                I місце                                                                                             
   
4. Квартет   "МАЛЬВИ" - керівник Телих Наталія Володимирівна    
                        Вікова категорія - 13-17 років
                        Номінація -і естрадний вокал                                               I місце                                                          
 
5. СОЛІСТИ БДТ:
                        Сікач Єлизавета
                        Вікова категорія - 13-17 років
                        Номінація -і естрадний вокал)                                                                                           III місце                                                                                                                                                                               
 
                        Фролова Валентина
                        Вікова категорія - 13-17 років
                        Номінація -і естрадний вокал)                                                                                                   I місце       
 
                        Мельниченко Катерина
                        Вікова категорія - молодіжна
                        Номінація -і естрадний вокал)                                                                                               III місце                                                                             
 
 
  6. Театральне мистецтво: (соло, малі форми, колективи).
                        
                        Художнє читання - керівник Щіченко Наталія Іванівна
                        Щіченко Вікторія
                         Вікова категорія - 13-17 років
                         Номінація - театральне мистецтво                                                                                            IV місце                                                                                    
 
    
   
 
   
                
Переглядів: 115 | Додав: bobrbdt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: