Вівторок, 23.04.2019, 12:10

Центр дитячої та юнацької творчості Бобринецької міськради

Наші координати
вул. Леніна, 51
м. Бобринець
Кіровоградська обл.
27200
Тел.: (05257)-3-45-67
Ел. пошта: bobrbdt@mail.ru
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Друзі сайту
Меню сайту
Головна » 2018 » Лютий » 24 » Марафон ерудитів.
08:05
Марафон ерудитів.

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» зібрав найрозумніших дітей міста на конкурсі «Марафон ерудитів». В грі брали участь команди:«Веселі розумники» («Філія №1 -ЗШ І- ІІ ступенів» КЗ «Бобринецьке навчально- виховне об’єднання»), «Чудова п’ятірка» («Філія №2 -ЗШ І- ІІ ступенів» КЗ «Бобринецьке навчально- виховне об’єднання»), «Шумилівські ерудити» (Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІст №5),«Грім» («Бобринецьке навчально- виховне об’єднання»«НВК «Гімназія ЗШ І -ІІІ ступенів №1»).

Команду «Веселі розумники» представляли ТихоноваНадія (4кл.),Вербова Наталія(4 кл.), Кутровський Сергій(4кл.), Яркова Зоряна(3кл.),Жигадло Дарія(3кл.), капітан командиТихоноваНадія.

В команді «Чудова п’ятірка» грали:Чугай Вероніка(3кл.),Сінченко Вікторія (3кл.), Зубенко Єлизавета (3кл.),Байбарак Анастасія(4кл.) та Качан Владислав (4 кл.), капітан команди – Чугай Вероніка.

Учасники команди «Шумілівські ерудити» - Орза Ніколь(4 кл.),

Бекназаров Ебазер(4кл),Галькевич Олег(4кл.),Іванов Данило(4кл.),Решетілов.Михайло(4 кл.) ,капітан команди - Орза Ніколь.

Команду «Грім» представляли:Джегалюк Ілля(3кл.),РаєнкоАндрій(3кл.),Отрєпєв Максим (3 кл.),Неус Ліза(3кл.),Бабак Анастасія(4 кл.),капітан команди - Джегалюк Ілля.

Під час конкурсу діти мандрували рідною Україною,пригадали її видатних особистостей,народну творчість,рідну мову та інші галузі наук.

Всі учасники виявили гарні знання,активно підтримували їх глядачі.Переможцями конкурсу стали:

І місце - команда «Грім» - «Бобринецьке навчально- виховне об’єднання»«НВК «Гімназія ЗШ І -ІІІ ступенів №1»,

ІІ місце - «Шумилівські ерудити»-Бобринецька загальноосвітня школа І-ІІІст №5,

ІІІ - «Чудова п’ятірка» - «Філія №2 -ЗШ І- ІІ ступенів» КЗ «Бобринецьке навчально- виховне об’єднання»,

ІVмісце - «Веселі розумники» - «Філія №1 -ЗШ І- ІІ ступенів» КЗ «Бобринецьке навчально- виховне об’єднання».

   

Переглядів: 106 | Додав: bobrbdt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: